Poradna Evelína

… pro radost a spokojenost ve Vašem životě

O mně

foto: Pepa Korbel

Zdravím Vás, jmenuji se Jana Korbelová a jednou z mých koníčků i zaměstnání je doprovázení lidí na jejich cestě osobního rozvoje směrem k radosti a spokojenosti v životě prostřednictvím kineziologie One Brain, rodinných konstelací, NLP koučinku a Bachových esencí. Poradenskou činnost provozuji jako vedlejší činnost při svém zaměstnání, pracuji ve škola (ZŠ a LMŠ Jurta) jako učitelka matematiky, fyziky, IT a částečně i chemie a přírodopisu.

S kineziologií jsem se poprvé setkala před téměř dvaceti lety a tato metoda mě svou jednoduchostí a komplexností velice nadchla. Tenkrát jsem ještě vůbec netušila, že se jí někdy budu aktivně věnovat. 

Osobně jsem si prošla mnohými kineziologickými terapiemi, které mi velice pomohly najít uvědomění si sebe sama, nastavit si prioritu hodnot a zlepšit můj dosavadní život. Když má terapeutka a posléze i lektorka Lenka Hilgerová Hanzalová vypsala kurzy kineziologie One Brain, neváhala jsem a zapsala se na ně. Prošla jsem sedmi stupni kineziologie One Brain.

Nejprve jsem metodu One Brain začala praktikovat v rodině, posléze u svých kamarádů a známých. Postupně se přidávali jejich známí a známí jejich známých.


Při jedné (zcela jistě nenáhodné) cestě ze školky, kam jsem doprovázela svého syna, mi Adélka Procházková nabídla možnost dělat kineziologii v relaxačním centru Amida, kde jsem působila od dubna 2017. Po dvou letech, v dubnu 2019, jsem se přesunula do svých prostor v rodinném domě na Slovanské ulici

Kromě kineziologie jsem také v letech 2017 a 2018 prošla výcvikem rodinných a systemických konstelací. Tato metoda kineziologii velmi dobře doplňuje a stejně tak je výborná i sama o sobě, jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Na podzim roku 2018 jsem se stala certifikovanou koučkou NLP. V poradně tak kombinuji všechny tyto metody a svým klientům nabízím širokou škálu technik a s úctou, pokorou a respektem jejich vnímání světa je doprovázím na jejich cestě k vysněným cílům. 

Postupem času mi začaly přicházet i další možnosti, jak získat náhled na skutečnou podstatu problému prostřednictvím interních obrazů a vizualizací.

Mě samotnou tato práce velice těší a naplňuje.

Ráda bych zde poděkovala celé své rodině a zejména svému muži a našim dětem za obrovskou podporu při plnění mých snů a dobývání cílů. Děkuji!

foto: Pepa Korbel

foto: Pepa Korbel

© červen 2023

Poradna Evelína