Poradna Evelína

… pro radost a spokojenost ve Vašem životě

Akce poradny a další informace


Parkování u poradny v době od 2. 3. 2020

Vážení klienti, od 3.2. budou na Slovanské ulici probíhat výkopové práce a pravděpodobně nebude dočasně možné parkovat přímo před poradnou, jak jste byli dosud zvyklí. Zaparkovat můžete o ulici výše (tj. u školní družiny Klostermannova – budova bývalého DDM), dále u křižovatky s ulicí Na Stráni nebo pod ní, a nebo v okolí OC Pivovar (vzdálenost poradny Evelína od OC Pivovar je cca 300 m). Do kdy omezení potrvá neumím říci. Děkuji Vám za pochopení…

Únorové konstelace – ZMĚNA TERMÍNU – konstelace byly přesunuty na březen, termín ještě upřesním.

Pojďte strávit netradiční den (29. února 2020) netradičně a věnujte ho sobě. Tímto Vás srdečně zvu na rodinné a systemické konstelace.

Jana Šrůmová povede 19. 1. 2020 konstelace v poradně Evelína

V neděli 19.1. povede konstelace Jana Šrůmová (www.dotyky-motylu.cz). Zájemci o konstelace, ať už o účast s vlastní konstelací nebo jen jako diváci či herci, domluvte si prosím svou účast přímo s Janou Š. Těším se na viděnou, já rozhodně chybět nebudu…

Od 1. 1. 2020 nový ceník

Od nového roku nový ceník.

Listopadové konstelace – sobota 2. 11. 2019 od 9 hodin

Přátelé, 2. listopadu Vás srdečně zvu na rodinné a systemické konstelace. Ne náhodou jsem vybrala termín právě v tento den…


Konstelace nám mohou pomoci rozpoznat, jak jsme ovlivňováni osudy ostatních členů naší rodiny (i několik generací nazpátek) a jak na tomto základě vznikají naše současné vztahy, myšlenky či různé symptomy. V průběhu dne budeme stavět konstelace na Vaše konkrétní témata. Jako vždy se budeme věnovat každému zvlášť a zároveň se každá konstelace dotkne všech.


Zúčastnit se můžete i jako pouhý divák. Cena za účast je 400 Kč/osobu, cena za konstelaci je 600 Kč. Drobné občerstvení vč. polední polévky je již samozřejmostí. Přihlásit se můžete do 31.10., počet míst je omezen na 6-10 účastníků, proto s přihláškou neváhejte.

Od 1. září 2019 nová provozní doba

Protože přišla nabídka zajímavé a smysluplné práce, vracím se po rodičovské “dovolené” na částečný úvazek do řad zaměstnanců, i když do zcela jiného prostředí, a to do školství. Upravuji proto provozní dobu poradny.

Pondělí 12.00 – 18.00

Úterý 14.00 – 18.00

Středa 8.00 – 18.00

Čtvrtek 14.00 – 18.00

Pátek

Dále je možné, že v dopoledních hodinách nebudu brát telefony. Volejte proto prosím raději v odpoledních hodinách. Děkuji za pochopení!

Srpnové konstelace – sobota 31. 8. 2019 od 9 hodin

Přijměte pozvání na další celodenní rodinné a systemické konstelace, které se uskuteční v sobotu 31. srpna od 9 hodin v poradně Evelína.

Červnové konstelační odpoledne na téma Rodiče a děti – 25. 6. 2019 od 16 hodin

Přijměte pozvání na další konstelační odpoledne, tentokrát tematicky zaměřené na rodiče a děti, které se uskuteční v úterý 25. června od 16 hodin v poradně Evelína.

Všichni jsme děti svých rodičů. Někteří máme i vlastní děti. Pojďme si poladit vztahy k těm, díky kterým jsme na světě i k těm, jimž jsme dali život my sami. Dovolme si v konstelaci prožít a pochopit vnitřní síly, které námi hýbou, přijmout je a být celistvější, více v rovnováze, což se odrazí i v našich vztazích. Toto téma je velice široké, silně zasahuje i do partnerských vztahů, sourozeneckých vztahů, ale i do profesního života či dokonce do našeho zdraví. I potrat či smrt dítěte jsou součástí tohoto tématu, stejně tak jako smutek po zemřelých rodičích.

Každá konstelace je jiná. Jsou však témata, která se opakují, např. když člen systému zaujímá jiné místo, než jaké mu náleží (dospělý zůstává v roli dítěte, dítě je v roli partnera,…); když nevědomky opakujeme osud někoho z našich předků apod. U každého se to může projevit jinak – někdo není schopen si najít partnera, jiní po porodu vlastních dětí tápou v partnerském vztahu, někdo onemocní či se mu nějaká nemoc opakovaně vrací…

Ti, kteří prožili nějakou negativní zkušenost, ji často vytěsní (nepřijmou ji), a pak tato tíha dopadá na potomky v dalších generacích. Díky rodinným a systemickým konstelacím můžeme toto nechat vyplout na světlo a sejmout tak ze sebe i našich blízkých tíhu, která nám vlastně nepřísluší.

Dovolme si zamyšlení nad několika otázkami:

Jaké máme vztahy se svými rodiči nebo dětmi? Máme mezi sebou nějaký nevyřešený konflikt? Jak náš partnerský vztah vnímají naše děti?Nesou naše děti něco, co je naše? Neseme my něco, co je našich rodičů?Fixuje se dítě až příliš na prarodiče a co je za tím? Nepřerůstají nás naše děti? Nepřerůstáme my svoje rodiče? Stavíme sebe nebo někoho jiného mimo rodinný systém a jaký to má dopad? Přijímáme všechny členy systému nebo je někdo, kdo je vyloučený? Zažíváme sourozenecké třenice ať už jako děti nebo jako rodiče? Jaké neužitečné vzory opakujeme a proč? …

V průběhu odpoledne postavíme 4-6 konstelací. Minimální počet účastníků je 6, maximální 10. Cena za účast je 150 Kč, cena za vlastní konstelaci 450 Kč. Drobné občerstvení je již tradičně samozřejmostí. Přihlášky prosím na e-mail info@poradna-evelina.cz, telefonicky na tel. číslo 777 083 237, přes Messenger nebo osobně. Těším se na Vás!

Prázdninová otevírací doba

Z důvodu mé účasti na letní škole a rodinné dovolené bude v červenci provoz poradny omezen pouze na několik dní:

  • 8.7.2019 (8-18 hod)
  • 9.7.2019 (8-18 hod)
  • 10.7.2019 (8-18 hod)
  • 11.7.2019 (8-18 hod)
  • 29.7.2019 (8-18 hod)
  • 30.7.2019 (8-18 hod)
  • 31.7.2019 (8-18 hod)

Proto si prosím včas zarezervujte své místo!

V srpnu bude poradna otevřena víceméně podle obvyklé provozní doby.

Rodinné a systemické konstelace v červenci nebudou, srpnový termín ještě upřesním.

3.5.2019

Květnové konstelace budou 21. 5. 2019

Zvu Vás na další konstelační odpoledne, které se uskuteční 21. 5. 2019 od 16 hodin v poradně Evelína. Přihlásit se můžete zde. Počet míst je omezen, proto s přihlášením dlouho neváhejte.

1.5.2019

V průběhu celého května Bachovy esence zdarma

Protože květen je můj oblíbený měsíc, rozhodla jsem se s Vámi sdílet svou dobrou náladu, a proto Vám ráda namíchám Bachovy esence na míru Vašim potřebám zdarma ke každému sezení.

2.4.2019

Dubnové konstelační odpoledne – 25. 4. 2019

Srdečně Vás zvu na dubnové konstelace, které se uskuteční v nových prostorách poradny Evelína, 25. 4. 2019 od 16 hodin. Budeme řešit různá témata, jak osobní, tak obecná, dle Vašich potřeb. Objednat se můžete zde.

1.4.2019

V nových prostorách nová otevírací doba

Se změnou působiště souvisí i změna pracovní doby – ze dvou dnů v týdnu rozšiřuji provoz poradny na čtyři dny v týdnu. Více se dozvíte zde.

15.3.2019

Malé/velké změny od 1. 4. 2019


Od prvního dubna se přesouvám z Amidy do nových prostor a rovněž měním „image“ své poradny. Nově mě najdete na adrese Slovanská 47, Děčín 6 – Letná (více zde).

Protože se nezabývám pouze kineziologií, ale portfolio mých služeb se v průběhu dvou let mého působení v oblasti poradenství rozrostlo o rodinné konstelace, NLP koučink a Bachovy esence, rozhodla jsem se pro změnu názvu poradny na více obecný, a to Poradna Evelína.

A proč právě Evelína? Toto jméno si ke mě jednoho dne našlo cestu, zkrátka jsem ucítila, že ke mě patří. Zajímala jsem se o původ a význam tohoto jména a shrnu-li to ve zkratce, tak se jedná o jméno keltského původu s významem radost, světlo, záři, energii života. Podle dalších pramenů se může jednat o odvozeninu jména Eva, jehož význam je „živá/životodárná“. A to je přesně mým cílem – provázet Vás na cestě znovuobjevení Vaší radosti a vnášení světla do temných koutů Vaší mysli a pomoci navrátit se ke své vnitřní síle a energii.